Про нас

Сайт КОМПАНІЇ МАРАТ - software.marat.ua - є універсальним супермаркетом ліцензійного програмного забезпечення on-line.

В інтернет магазині – ми пропонуємо до Вашої уваги актуальний каталог програмного забезпечення, Операційні Системи, Антивіруси, програми електронної звітності, Графічні редактори, інструменти для проектування, модулі управління сайтами, готові рішення інтернет магазинів «під ключ».


Ціль – Місія

Однією з ключових цілей є популяризація ліцензійного програмного забезпечення, розвиток культури «інтелектуальної власності» та поваги до неї. У свою чергу наш сайт надає ціни від розробників, якісний супровід та оперативне вирішення проблем, що виникають.
Наша місія в підвищенні Вашого прибутку та ефективності як підприємства шляхом модернізації старих або впровадження нових інформаційних технологій.


Команда

Команда "КОМПАНІЇ МАРАТ" складається з професіоналів ІТ сфери, пріоритет якої довгострокове обслуговування, якісний та своєчасний сервіс. Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє у найкоротші терміни вирішити поставлене завдання.
Наш колектив регулярно проходить семінари та тренінги від провідних розробників щодо підвищення кваліфікації. Наші основні критерії у роботі:

  • Професіоналізм та компетентність у переговорах із замовником.
  • Відповідальність та своєчасне реагування на будь-які потреби клієнта.
  • Виконавчість та надійність у поставлених нам завданнях.
  • Клієнтоорієнтованість дозволяє надавати замовникам цілком помірні ціни.