CRM системи

Сортування:
Відгуків: 0
уточнюйте
Відгуків: 0
уточнюйте
Відгуків: 0
уточнюйте
Відгуків: 3
60000 грн
Тип ліцензії
Щорічна

Термін CRM (Costumer Relationship Management) розуміють як управління взаємовідносинами з клієнтами.
Це є специфічним підходом до побудови бізнесу, де клієнт ставиться понад усе. Клієнтоорієнтованість – це складова корпоративної культури, процесів бізнесу та структури таких компаній.

Основною метою впровадження стратегії CRM є створення конвейєра – залучення нових та контакти зі старими клієнтами. Основною стратегією є залучення нових користувачів, перетворення нейтральних покупців на лояльних, а з постійними – будувати бізнес-партнерство.


CRM-системи – це втілення даних стратегій, і важливу роль тут відіграють інформаційні технології. Програмне забезпечення такого плану – це спеціальні системи, які автоматизують процеси та операції з ведення бізнесу.
CRM-програми при взаємодії з клієнтами зводять вплив людського фактора до мінімуму. Також вони підвищують прозорість діяльності у відділах маркетингу та обслуговування клієнтів. Такі програмні продукти стануть чудовим помічником та підтримкою у сфері реалізації корпоративної політики Вашої компанії.


У нашому Інтернет-магазині Ви зможете придбати різні програми-CRM, такі як Інфо-Підприємство, Бітрікс 24, amoCRM та інші. Ми надаємо гарантію якості продуктів, їхню ліцензію, а також підтримку з боку виробника та гарантію авторських прав.