Доставка

Наш Інтернет-магазин здійснює доставку ліцензійного програмного забезпечення в такий спосіб:

Поставка програмного забезпечення в електронному вигляді.

На e-mail, який ви вказали при замовленні направляється ключ або код для активації програми.

При електронній доставці ключ для активації програмного забезпечення (код / посилання на завантаження) Ви отримуєте на електронну адресу, яка була вказана Вами при оформленні замовлення.

Поставка програмного забезпечення фізично (доставка).

При фізичній доставці Ви отримуєте коробкову версію програми, яка містить завантажувальний диск програмного продукту, необхідну документацію з встановлення та використання програмного продукту, що надається правовласником програми, а також код активації програми. Доставка коробкових (box) версій програм і сертифікатів здійснюється за рахунок покупця за адресою, вказаною в реєстраційній формі, або безкоштовно на відділення «Нова пошта» в межах України.

Термін постачання

Термін постачання вказується для кожної товарної позиції в картці програми (в каталозі). Якщо терміни не обумовлені, то діють наступні правила:

  • Для позицій, що доставляються електронним способом (по електронній пошті), гарантований термін поставки 14 * робочих днів з моменту підтвердження факту оплати замовлення.
  • Для позицій, що доставляються кур'єрською службою або поштою, термін поставки визначається при оформленні замовлення й залежить від регіону одержувача.