Bitdefender

Сортування:
Відгуків: 1
1180 грн
Тип ліцензії
Щорічна
Відгуків: 0
1575 грн
Тип ліцензії
Щорічна
Відгуків: 0
2510 грн
Тип ліцензії
Щорічна
Відгуків: 0
2630 грн
Тип ліцензії
Щорічна
Відгуків: 0
4350 грн
Тип ліцензії
Щорічна

Bitdefender – світовий лідер у сфері рішень для забезпечення кібербезпеки.

Bitdefender надає рішення щодо кібербезпеки з провідною ефективністю безпеки, продуктивністю та простотою використання для малого та середнього бізнесу, підприємств середнього розміру та споживачів.

Керуючись баченням бути найнадійнішим у світі постачальником рішень у галузі кібербезпеки, Bitdefender прагне захищати організації та приватних осіб по всьому світу від кібератак, щоб трансформувати та покращити свій цифровий досвід.

Bitdefender – це не просто програма з виявлення шкідливого ПЗ на комп’ютері. Антивірус оснащений інтелектуальною системою сканування. Включає в себе новітні інноваційні розробки в кібербезпеки. Забезпечує 100% захист даних користувача без істотного навантаження на систему.

Зручний і зрозумілий інтерфейс. Ще одна причина скачати Bitdefender – простота використання. Продумане інтуїтивно зрозуміле меню російською мовою дозволить швидко виявити і усунути порушення безпеки вашого комп’ютера. Крім того, антивірус допомагає значно підвищити продуктивність ПК шляхом виправлення системних помилок.

Ось ще кілька особливостей, через які варто завантажити антивірус Bitdefender :

  • Автоматичний аналіз додатків. Програма перевіряє завантажене та встановлене ПЗ на наявність шкідливого коду. Крім того, антивірус Bitdefender блокує підозрілу активність додатків і відстежує їх поведінку в фоновому режимі.
  • Надійний захист в інтернеті. Бітдефендер блокує перехід за сумнівними посиланнями, оберігає користувача від завантаження небезпечних файлів з неперевірених джерел (в тому числі з вкладень електронної пошти).
  • Повна конфіденційність даних. Завантажити антивірус Bitdefender – означає забезпечити захист від зловмисників на всіх рівнях доступу. Ви зможете безпечно здійснювати покупки онлайн, не хвилюючись за розкрадання особистих даних шпигунським ПЗ і програмами-вимагачами.